Moeder dochter events

Ontdek ons nieuwe programma, speciaal ontworpen voor moeders en dochters! Maandelijks organiseren we een uniek moeder-dochter evenement met wisselende thema's. Deze events staan volledig in het teken van het versterken van de band tussen moeder en dochter. Wij zijn naar voorstellingen geweest, hebben vision boards gemaakt, hebben home gifts gemaakt en zijn gaan varen door de grachten van Amsterdam. Geniet van heerlijke hapjes en drankjes, positieve energie en gezelligheid. Het programma is afgestemd op jullie behoeften, zodat jullie samen een onvergetelijke tijd beleven!
Programma
Elke laatste maandag van de maand een leuk event en wij zorgen voor heerlijke gezonde hapjes gemaakt door moeders.
Bekijk hier het lookbook van de afgelopen moeder dochter events
Zie hieronder het programma:
Hoe meld ik me aan?
Aanmelden kan door naar de agenda pagina te gaan waar er voor alle activiteiten een Eventbrite link is om je in te schrijven. Kom je er niet uit, of heb je een vraag kan je ons ook een mail sturen naar info@girlsforward.com
Hoe ziet een avond eruit?
Elke avond heeft een warm welkom, een gezamenlijke activiteit of workshop, tijd voor gesprek, en vaak iets lekkers te eten of drinken. We creëren een veilige, gezellige en leerzame sfeer.
Zijn er kosten aan verbonden?
Deelname aan onze programma’s is gratis. Soms vragen we bij speciale uitjes of events een kleine eigen bijdrage, maar dat geven we altijd van tevoren aan.
Welke thema’s komen aan bod?
Er zijn verschillende programma’s voor verschillende leeftijden. Het programma wordt toegespitst of de leeftijd van de meiden, en thema’s op wat actueel is voor meiden
We werken met thema’s zoals:
- Zelfzorg & Zelfliefde
- Cultuur en Identiteit
- Vriendschap en Liefde
- Toekomst en Werk
- Skills & Talenten
- Social media
- Gezondheid




DEELNEEMSTER
MOEDER DOCHTER
N, Moeder
"Ik vond de boot heel leuk, vooral het uitzicht was mooi. De quiz over gezondheid in de Ramadan was ook interessant, ik heb er echt veel van geleerd."
"Ik durf nu wel meer te zeggen, vooral als ik vaker kom. In het begin was het moeilijker, maar nu ben ik zekerder."
"Dat het ook belangrijk is dat je iets met je moeder doet. Leuke dingen, leerzame dingen. En elkaar even tijd geeft, met z’n tweeën."
DEELNEEMSTER
MOEDER DOCHTER
N, Moeder
DEELNEEMSTER
MOEDER DOCHTER
M, Dochter
Moeder dochter events programma

Moeder dochter X Artsy Avenue
Moeder dochter Iftar
Impressies moeder dochter events




